Hizmet Koşulları

SS Yükle sistemi üye olarak ve olmadan yararlanabileceğiniz bir platformdur. Ücretsiz ve reklamsız olarak görsel içeriklerinizi yükleyebilir, paylaşabilirsiniz. Yükleyeceğiniz görsel içeriklere herhangi bir logo, isim ya da reklam yerleştirilmeyecektir.

Üye Kullanıcı

Sistemimize üye olan kullanıcılar, üye olmadan içeriklerini yükleyip paylaşan kullanıcılarımızdan farklı olarak yükledikleri içerikleri düzenleme, silme ve kendi hesapları üzerinden takip etme olanaklarından yararlanabilirler. Üyelik ve kullanım tamamen ücretsizdir. Üyelik için kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz, geçerli bir eposta adresi belirtmeniz yeterli olacaktır. Üyelik onayı için belirttiğiniz eposta adresinize gönderilen doğrulama linkini kullanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İçerik Yayını

Tüm kullanıcılarımız yükleyeceği içeriklerin özel hayatın gizliliği, pornografi, şiddet vb. suç unsuru taşıyan hiçbir metaryal barındırmayacağını kabul eder. Kullanıcı yüklemiş olduğu içeriği sosyal platformlar üzerinden ya da doğrudan dosya bağlantısı ile paylaşabilir. Ancak tüm içerikler 30 gün süre ile yayınlanır ve 30 günden eski içerik otomatik olarak kalıcı bir şekilde silinir. Silinen içerikler için hiçbir hak iddia edilemez.

Yüklenen 0 Resimler (0% complete)

Resimlerin düzenlenmesi yapılıyor. Bu işlem birkaç saniye sürebilir.

Yükleme Tamamlandı

Yüklenen Resimlerinizi nerede saklayacaksınız ? Albümsüz genel olarak kullanmak istiyorum.. veya Resimler için yeni bir Albüm oluştur veya move the images Kullandığım albümlerimden birine ekle.
Yüklediginiz resimleri hesabınıza kayit etmek icin buradan yeni bir hesap oluşturabilirsiniz veya Giriş yapabilirsiniz

Hiçbir resim yüklenmedi.

Hata! Lütfen işlemlerini tekrar deneyiniz
    veya İptal Et
    Not : Bazı resimler yüklenemedi. Daha Fazla Bilgi
    Daha fazla bilgi için hata raporunu kontrol ediniz.
    jpg png bmp gif Maksimum 8 MB